Talirapsi seemnete hinnakiri 2021 Juuni

2021 06 16

Talirapsi seemnete hinnakiri 2021 Juuni

Taliraps

Tootja

Kirjeldus

Paljundus

Puhis

Pakend

Hind km-ta

DOMINATOR

Rapool

Suur ja stabiilne saak. Kiire idaneja, aktiivne varajane areng. Suurepärane sügisene lehestikuareng ilma kasvukuhiku väljavenimise riskita, haiguskindel, ühtlase õitsemisega. Sobilik keskmiseks ja hiliseks külviks.

Hübriid

Integral Pro

1 ühik (3ha)

199 €

KUGA

Rapool

Kiire algarenguga hübriid, mis on aretatud Põhja Euroopa kliimasse. Talub lühiajalist liigniiskust. Keskvalmiv. Sobib varajasteks külvideks. Läbi aastate stabiilse saagikusega. Tänu oma tugevale juurekavale sobib

minimeeritud harimisega põldudele. Taimed  keskmise kõrgusega, mis tagab väga hea seisukindluse. Õlisisaldus väga kõrge. Eesti sordilehel alates 2018.a.

Hübriid

Scenic Gold

1 ühik (3ha)

189 €

GAROU

Rapool

Tuntud sordi Visby edasiarendus. Keskvalmiv sort, väga kõrge õlisisaldusega. Kõrge külmataluvuse ja saagikusega, hea lamandumis- ja haiguskindlus. Kasvukoha lõimise suhtes vähenõudlik.

Hübriid

Scenic Gold

1 ühik (3ha)

179 €

InV1188

BASF

Usaldusväärne sort kõrge saagipotentsiaaliga, sobilik kõikidele mullastikele. Kiire algarenguga, keskvalmiv.

Soblik varaseks ja keskmiseks külviks. Suurepärane haiguskindlus fomoosi vastu. Väga kõrge talvekindlusega.

Hübriid

Integral Pro

1 ühik (3ha)

189 €

AGANOS

Syngenta

UUS SORT! Väga kõrge saagikuse ja hea talvekindlusega. Sobilik keskmiseks kuni hiliseks külviks.Sügisel kiire arenguga. Sobilik minimeeritud harimisega põldudele. Valmimisajalt varasemapoolne. Hea fomoosikindlus. 

Hübriid

Scenic Gold

1 ühik (3ha)

199 €

 

Nuutrikindel

Tootja

Kirjeldus

Paljundus

Puhis

Pakend

Hind km-ta

CROSSFIT

BASF

Väga kasvujõuline nuutrikindel hübriidsort. Väga hea saagikusega. Sügisel kiire algarenguga, seega sobib ka hilisemaks külviks. Keskvalmiv. Sisaldab naeri kollase kääbusviiruse (TuYV) vastast geeni. Väga kõrge õlisisaldus Väga hea resistentsus fomoosi vastu

Hübriid

Integral Pro

1 ühik (3ha)

219 €

 

Clearfield

Tootja

Kirjeldus

Paljundus

Puhis

Pakend

Hind km-ta

DK IMPLEMENT CL

Monsanto

Väga hea talvekindlusega. Varaseks ja optimaalseks külviks. Jõulise algarenguga, oluline jälgida sügisese kasvuregulaatori kasutamist. Kasvukõrgus kuni keskmine, mistõttu on taimed väga seisukindlad. Väga hea vastupidavus ristõieliste kuivlaiksusele, hea vastupidavus kapsa-tsülindrosporioosile. Sobilik erinevatele mullatüüpidele.

Hübriid

Scenic Gold

1 ühik (3ha)

195 €

InV1266 CL

BASF

Kõrge saagikusega Clearfield hübriidsort, kasvatamiseks erinevates kasvu- ja agrotehnilistes tungimustes. Kõrge õlisisaldus. Soblilik keskmiseks ja hiliseks külviks, keskvalmiv. Kiire algarenguga sügisel. Hea haiguskindlus fomoosi vastu. 

Hübriid

Integral Pro

1 ühik (3ha)

189 €

 

 

LINAS AGRO KONTAKTID Telefon Piirkond E-post
Jaanika Liir 58 855 400 Viljandi, Saare, Hiiu Jaanika.Liir@linasagro.ee
Teet Liiv 58 857 500 Lääne-Viru, Ida-Viru, Harju, Järva Teet.Liiv@linasagro.ee
Hanna-Stiina Pettai 58 502 138 Põlva, Tartu, Jõgeva Hanna-stiina.pettai@linasagro.ee
Siim Lilienthal 58 508 568 Lääne, Rapla, Pärnu Siim.lilienthal@linasagro.ee
Tauno Pettai 58 588 497 Valga, Võru, Tartu Tauno.pettai@linasagro.ee
Remek Meel 53 039 306 MAHETOOTJAD üle-Eesti Remek.Meel@linasagro.ee
Andres Kirsipuu 58 508 986 Taimekasvatusjuht Andres.Kirsipuu@linasagro.ee
Andrus Lund 5 069 499 Agronoomia Ekspert Andrus.Lund@linasagro.ee
Ene Pindsoo 58 587 191 Krediidijuht Ene.Pindsoo@linasagro.ee
Mihkel Hang 5 020 599 Tegevjuht Mihkel.Hang@linasagro.ee

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.