Teravilja kokkuost

Põllumajandustootja töö tulemust mõõdetakse saagikoristusel. Seega muutub teravilja müük taimekasvatusäri kõige olulisemaks protsessiks, mis määrab ettevõtte kasumlikkuse. 

Töötades ülemaailmsel teraviljaturul kolm aastakümmet on meil suur kogemus kliendi nõustamisel teravilja hinnakõikumiste ja äriohtude osas. Oleme hästi tuntud nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel teraviljakaubanduse turul ning otsime pidevalt uusi suundi ja võimalusi Baltikumi teraviljade realiseerimiseks. 

Põldudelt saadud saaki – toidu- ja söödanisu, rapsi, otra, hernest, uba, rukist, tritikalet, kaera ja maisi - toovad kliendid meie partnerite elevaatoritele. Seal tagatakse teravilja nõuetele vastavus kvaliteediparameetrite järgi ja transporditakse laevaga rahvusvahelistesse kaubandusvetesse. Meil on motiveeritud meeskond, kes vastutab teravilja kvaliteedi nõuetekohase ettevalmistamise eest eksporditurgudele, seetõttu püüame me pidevalt muuta Baltikumi teraviljad nõudlusele vastavaks ja konkurentsivõimeliseks suures teraviljatarbijate ja -kasvatajate maailmas. Me püüame säilitada teravilja kõrget kvaliteeti ning selleks on meil rahvusvaheliseks kaubanduseks vajalikud GMP+, GTP, ISCC sertifikaadid ja me oleme ka GAFTA kaubandusassotsiatsiooni liikmed, mis kohustab meid täitma eriti rangeid nõudeid. 
Linas Agro grupp haldab oma 13 kaasaegsest teraviljahoidlast koosnevat võrgustikku, kuhu kuulub 10 teraviljahoidlat Leedus ja 3 Lätis. Eestis teeme koostööd partnerite elevaatoritega tagamaks põllumajandustootjatele mugav saagi tarnimine. Me oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ning seetõttu transpordime võimalusel teravilja pigem raudteed pidi, kuna CO2 heitkoguste vähendamine on mgeie prioriteet, mis langeb kokku Euroopa Liidu rohelise kokkuleppega. 
Pöörame suurt tähelepanu mahetaludes kasvatatud põllumajandusliku taimetoodangu kokkuostule. Sellele valdkonnale on spetsialiseerunud AB Linas Agro maheteraviljakaubanduse osakond ja Eestis oleme alustanud mahesisendite pakkumisega, millele järgneb ka saagi kokkuost. 

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.