Kontor

Tiina Maibach-Laugmaa

Tiina Maibach-Laugmaa

Müügiassistent

tel. 5851 5922

e-post: info@linasagro.ee

Eveli Eliaser

Eveli Eliaser

Ostu-müügi spetsialist

tel. 5567 1772

e-post: eveli.eliaser@linasagro.ee

Keidi Tamm

Müügiassistent

tel. 5880 3507

e-post: keidi.tamm@linasagro.ee

Kadi Kihva

Kadi Kihva

Raamatupidaja

tel. 528 3188

e-post: kadi.kihva@linasagro.ee

Kristel Koppel

Kristel Koppel

Raamatupidaja

tel. 5686 9293

e-post: kristel.koppel@linasagro.ee

Liina Soovere

Personalispetsialist

tel. 518 1813

e-post: liina.soovere@dotnuvabaltic.ee

Krista Martinson

Krista Martinson

Pearaamatupidaja

tel. 5853 7704

e-post: krista.martinson@linasagro.ee

Margus Marrandi

Margus Marrandi

Viljaäri juht

tel. 503 8151

e-post: margus.marrandi@linasagro.ee

Ene Pindsoo

Ene Pindsoo

Krediidijuht

tel. 5858 7191

e-post: ene.pindsoo@linasagro.ee

Jane Hälvin

Jane Hälvin

Turundusjuht

tel. 5886 4899

e-post: jane.halvin@linasagro.ee

 

Mihkel Hang

Mihkel Hang

Tegevjuht

tel. 502 0599

e-post: mihkel.hang@linasagro.ee

Anu Sardis

Anu Sardis

Tarneahela juht

Tel. 5852 9049

e-post: anu.sardis@linasagro.ee

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.