Piirkondlikud müügiesindajad

Hanna-Stiina Pettai

Hanna-Stiina Pettai

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5850 2138

e-post: hanna-stiina.pettai@linasagro.ee

Tartu, Põlva, Jõgeva

Silja Holter

Silja Holter

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 512 5052

e-post: silja.holter@linasagro.ee

Pärnu, Rapla, Lääne

Tauno Pettai

Tauno Pettai

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5858 8497

e-post: tauno.pettai@linasagro.ee 

Valga, Võru, Tartu

Jaanika Liir

Jaanika Liir

Piirkondlik müügiesindaja, heinaseemnete tootejuht

Tel. 5885 5400

e-post: jaanika.liir@linasagro.ee

Viljandi, Saare, Hiiu

Teet Liiv

Teet Liiv

Piirkondlik müügiesindaja

tel. 5885 7500

e-post: teet.liiv@linasagro.ee

Lääne-Viru, Ida-Viru, Harju, Järva

Mart Toomsalu

Mart Toomsalu

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5852 9342

e-post: mart.toomsalu@linasagro.ee

Harjumaa, Järvamaa

Eveli Eliaser

Eveli Eliaser

Ostu-müügi spetsialist

tel. 5567 1772

e-post: eveli.eliaser@linasagro.ee

Andres Kirsipuu

Andres Kirsipuu

Taimekasvatuse tootejuht (taimekaitse, seemned)

tel. 5850 8986

e-post: andres.kirsipuu@linasagro.ee

Andrus Lund

Andrus Lund

Agronoomia ekspert

tel. 506 9499

e-post: andrus.lund@linasagro.ee

Diana Salf

Diana Salf

Teravilja ostujuht (tavavili, mahevili)

tel. 5850 5169;

e-post: diana.salf@linasagro.ee

Krista Martinson

Krista Martinson

Pearaamatupidaja

tel. 5853 7704

e-post: krista.martinson@linasagro.ee

Tiina Maibach-Laugmaa

Tiina Maibach-Laugmaa

Müügiassistent

tel. 5851 5922

e-post: info@linasagro.ee

Kadi Kihva

Kadi Kihva

Raamatupidaja

tel. 528 3188

e-post: kadi.kihva@linasagro.ee

Ene Pindsoo

Ene Pindsoo

Krediidijuht

tel. 5858 7191

e-post: ene.pindsoo@linasagro.ee

Jane Hälvin

Jane Hälvin

Turundusspetsialist

tel. 5886 4899

e-post: jane.halvin@linasagro.ee

 

Mihkel Hang

Mihkel Hang

Tegevjuht

tel. 502 0599

e-post: mihkel.hang@linasagro.ee

Anu Sardis

Anu Sardis

Tarneahela juht

Tel. 5852 9049

e-post: anu.sardis@linasagro.ee

Margus Marrandi

Margus Marrandi

Viljaäri juht

tel. 503 8151

e-post: margus.marrandi@linasagro.ee

Andres Norre

Andres Norre

Ostu ja logistika spetsialist

tel. 5307 4749

e-post: andres.norre@linasagro.ee

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.