Piirkondlikud müügiesindajad

Hanna-Stiina Pettai

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5850 2138

e-post: hanna-stiina.pettai@linasagro.ee

Tartu, Põlva, Jõgeva

Silja Holter

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 512 5052

e-post: silja.holter@linasagro.ee

Pärnu, Rapla, Lääne

Tauno Pettai

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5858 8497

e-post: tauno.pettai@linasagro.ee 

Valga, Võru, Tartu

Jaanika Liir

Piirkondlik müügiesindaja, heinaseemnete tootejuht

Tel. 5885 5400

e-post: jaanika.liir@linasagro.ee

Viljandi, Saare, Hiiu

Teet Liiv

Piirkondlik müügiesindaja

tel. 5885 7500

e-post: teet.liiv@linasagro.ee

Lääne-Viru, Ida-Viru, Harju, Järva

Mart Toomsalu

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5852 9342

e-post: mart.toomsalu@linasagro.ee

Harjumaa, Järvamaa

Eveli Eliaser

Ostu-müügi spetsialist

tel. 5567 1772

e-post: eveli.eliaser@linasagro.ee

Andrus Lund

Agronoomia ekspert

tel. 506 9499

e-post: andrus.lund@linasagro.ee

Remek Meel

Mahetoodete ostu-müügijuht

tel. 5303 9306

e-post: remek.meel@linasagro.ee

 

Margus Marrandi

Viljaäri juht

tel. 503 8151

e-post: margus.marrandi@linasagro.ee

Andres Norre

Teravilja ostu ja logistika spetsialist

tel. 5307 4749

e-post: andres.norre@linasagro.ee

Krista Martinson

Pearaamatupidaja

tel. 5853 7704

e-post: krista.martinson@linasagro.ee

Tiina Maibach-Laugmaa

Müügiassistent

tel. 5851 5922

e-post: info@linasagro.ee

Kadi Kihva

Raamatupidaja

tel. 528 3188

e-post: kadi.kihva@linasagro.ee

Liina Soovere

Personalispetsialist

tel. 518 1813

e-post: liina.soovere@dotnuvabaltic.ee

Kristel Koppel

Raamatupidaja

tel. 5686 9293

e-post: kristel.koppel@linasagro.ee

Ene Pindsoo

Krediidijuht

tel. 5858 7191

e-post: ene.pindsoo@linasagro.ee

Jane Hälvin

Turundusjuht

tel. 5886 4899

e-post: jane.halvin@linasagro.ee

 

Mihkel Hang

Tegevjuht

tel. 502 0599

e-post: mihkel.hang@linasagro.ee

Anu Sardis

Tarneahela juht

Tel. 5852 9049

e-post: anu.sardis@linasagro.ee

Pille-Riin Tõlgo

Müügijuht

tel. 5850 9894

e-post: pilleriin.tolgo@linasagro.ee

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.