Piirkondlikud müügiesindajad

Jaanika Liir

Jaanika Liir

Piirkondlik müügiesindaja, heinaseemnete tootejuht

Tel. +372 5885 5400

e-mail: jaanika.liir@linasagro.ee

Viljandi, Valga, Võru, Saare, Hiiu

Teet Liiv

Teet Liiv

Piirkondlik müügiesindaja, teravilja tootejuht

tel. 5885 7500

e-mail: teet.liiv@linasagro.ee

Lääne-Viru, Ida-Viru, Harju, Järva

Andres Kirsipuu

Andres Kirsipuu

Taimekasvatusjuht

tel. 5850 8986

e-mail: andres.kirsipuu@linasagro.ee

Andrus Lund

Andrus Lund

Agronoomia ekspert

tel. 5069 499

e-mail: andrus.lund@linasagro.ee

Remek Meel

Remek Meel

Mahetoodete ostu-müügijuht

tel. 5303 9306

e-mail: remek.meel@linasagro.ee

Mahetootjad üle-Eesti

Hanna-Stiina Pettai

Hanna-Stiina Pettai

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5850 2138

e-mail: hanna-stiina.pettai@linasagro.ee

Tartu, Põlva, Jõgeva

Siim Lilienthal

Siim Lilienthal

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5850 8568

e-mail: siim.lilienthal@linasagro.ee

Pärnu, Rapla, Lääne

Linasagro.lt veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.