Piirkondlikud müügiesindajad

Hanna-Stiina Pettai

Hanna-Stiina Pettai

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5850 2138

e-post: hanna-stiina.pettai@linasagro.ee

Tartu, Põlva, Jõgeva

Silja Holter

Silja Holter

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 512 5052

e-post: silja.holter@linasagro.ee

Pärnu, Rapla, Lääne

Tauno Pettai

Tauno Pettai

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5858 8497

e-post: tauno.pettai@linasagro.ee 

Valga, Võru, Tartu

Jaanika Liir

Jaanika Liir

Piirkondlik müügiesindaja, heinaseemnete tootejuht

Tel. 5885 5400

e-post: jaanika.liir@linasagro.ee

Viljandi, Saare, Hiiu

Teet Liiv

Teet Liiv

Piirkondlik müügiesindaja

tel. 5885 7500

e-post: teet.liiv@linasagro.ee

Lääne-Viru, Ida-Viru, Harju, Järva

Mart Toomsalu

Mart Toomsalu

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5852 9342

e-post: mart.toomsalu@linasagro.ee

Harju, Järva

Marek Pihlak

Taimekasvatuse müügiesindaja

tel. 5663 8010

e-post: marek.pihlak@linasagro.ee

Harju, Viru

Remek Meel

Remek Meel

Mahetoodete ostu-müügijuht

tel. 5303 9306

e-post: remek.meel@linasagro.ee

 

Andres Norre

Andres Norre

Teravilja ostu ja logistika spetsialist

tel. 5307 4749

e-post: andres.norre@linasagro.ee

Andrus Lund

Andrus Lund

Agronoomia ekspert

tel. 506 9499

e-post: andrus.lund@linasagro.ee

Stefani Jakuš

Seemnete tootejuht

tel. 5550 8285

e-post: stefani.jakus@linasagro.ee

Pille-Riin Tõlgo

Müügijuht

tel. 5850 9894

e-post: pilleriin.tolgo@linasagro.ee

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.