Turguta talirapsi kasvu, et tagada kindel talvitumine!

2023 08 16

Turguta talirapsi kasvu, et tagada kindel talvitumine!

Turguta talirapsi kasvu, et tagada kindel talvitumine!

Osta 100 liitrit YaraVita Kombiphos´i või Brassitrel PRO´d  ja saa 20 liitrit tasuta! Kampaania kestab 16. august  – 30.september.2023. 

 

Talirapsi kasvu turgutamiseks ja parema talvitumise tagamiseks kasuta sügisel YaraVita Kombiphos´i ja YaraVita Brassitrel PRO´d! Noored taimed vajavad tugevaid juuri, et mullast toitaineid kätte saada. Fosfor on tugeva juurekava loomisel üheks võtmeelemendiks. Lehekaudne pealtväetamine fosforiga on oluline, kuna fosfor ei ole taimedele alati mullast kättesaadav. YaraVita Kombiphosi kaudu antav fosfor jõuab taimedeni kiiresti, mugavalt ja ohutult. Brassitrel PRO on spetsiaalselt rapsi jaoks välja töötatud pikaajalise mõjuga toode, mis turgutab taime täpselt nende elementidega, mis kasvuks vajalikud on.

 

Tutvu kampaania reeglitega:
1.    Turguta talirapsi kasvu, et tagada kindel talvitumine! kampaania on ajavahemikul 16.08 – 30.09.2023 kestev üle-eestiline kampaania, mida korraldab Linas Agro OÜ, registrikood 16071924 (aadress: Savimäe 7, Tartu) (edaspidi Korraldaja).
2.    Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud. 
3.    Kampaanias osalemiseks on tarvis osta YaraVita Brassitrel PRO või YaraVita Kombiphos tooteid vähemalt 100 liitrit.
4.    Iga 100 liitril annab 20 liitrit tasuta.
5.    Ostukogust ei saa kombineerida erinevatest toodetest kokku.
6.    Pakkumises kokku 100 paketti.
7.    Pakkumine kehtib nii kaua kui kampaania kestab või kui pakette jätkub.
8.    Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
9.    Linas Agro OÜ’l on õigus muuta kampaania reegleid või kampaania mõjuval põhjusel ennetähtaegselt lõpetada või tühistada, teavitades avalikkust sellest kodulehekülje vahendusel.
10.    Lisateavet kampaania kohta saab e-posti aadressil [email protected] või oma müügiesindajalt.

 

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.