Eesti Põllumajanduse Aastanäitus 2023

2023 09 18

Eesti Põllumajanduse Aastanäitus 2023

Meil on hea meel teada anda, et osaleme ka sel aastal EPA messil. Leiate meid 11.-12. oktoobril koos Dotnuva Baltic AS-ga ikka samadelt tuttavatelt messialadelt - välistendilt V-20 ja sisestendilt A-32.

Tule ja võtame koos selle hooaja kokku. Meie eksperdid vastavad hea meelega küsimustele, arutavad tekkinud väljakutseid, jagavad teadmisi ning tutvustavad meie uuemaid tooteid. Seda kõike selleks, et aidata Sul tõhustada oma põllumajandustegevust ning toetada püstitatud eesmärkide saavutamist. Samuti ei puudu ka head messipakkumised! 

Lisaks kõigele sellele, loosime kampaania "Osta, võida, sõida" raames välja 2-e Toyota Hiluxit kasutusõiguse!

Kas oled loosipileti endale juba saanud? Kampaania kestab veel 1.oktoobrini.

Võta ühendust oma müügiesindajaga ning uuri pakkumisi taliteraviljade toodetele ning kes teab, ehk oled Sina see 1 õnnelik, kes sõidab 12 kuud ringi Toyota Hiluxiga.

Loosimine toimub 11. oktoober kell 14.30 ja 12. oktoober kell 12.30

Dotnuva Baltic poolelt saab näha pisut tehnikat, mis viimasel ajal enim kõneainet on tekitanud. Räägime uuest kampaaniast "Case IH viib Alpidesse" ning avame saladuselaeka, millist uut põllumajandusprojektide valdkonda Dotnuva Baltic käivitama asub.


 

 

Eesti Põllumajanduse Aastanäitus 2023

SEMINARID

Tule kindlasti kuulama meie seminari "Katsetest kogemusteni: talivilja parimad tavad"

Seminaril esinevad:

  • Sigitas Augas / Dotnuva Seeds seemnekeskuse juhataja
  • Stefani Jakuš / Linas Agro seemnete tootejuht
  • Andrus Lund / Linas Agro agronoom

Dotnuva Seeds seemnekeskuse juhataja Sigitas Augas räägib lähemalt seemnete tuleviku plaanidest – uute sortide valimine, katsed ja kokkuvõte ning Lätti rajatavast Seemnekeskusest. (Inglise keeles).
Seemnete tootejuht Stefani Jakuš teeb kokkuvõtte Viljandimaal toimunud põldkatsetest – sordid, kvaliteet, saagikus. Lisaks ülevaade klientide tagasisidest Linas Agro sortidele sellel hooajal.
Seminari lõpetab Andrus Lund, Linas Agro agronoom, jagades talivilja talvitumise ABC´d läbi agronoomi ja pikaajalise põllumehe kogemuse. Samuti võtab kokku Raplamaa põldkatsete andmed. 

Seminar toimub kolmapäeval, 11. oktoobril kell 11:45-12:30 Aliise Moora auditooriumis (ERMi A-osas). Registreeri end osalejaks SIINOsalejate arv on piiratud!

Dotnuva Baltic AS müügidirektor Oliver Raudnagel ja Siloking tootegrupijuht Marko Kiisküla räägivad seminaril  "Õige söötmistehnoloogiaga tootmiskulud kontrolli alla!", miks ja millal eelistada iseliikuvat söödamikserit järelveetavale. Seminaril esitletakse ka reaalseid näidisarvutusi ja jagatakse klientide kogemuslugusid. Seminar toimub kolmapäeval, 11. oktoobril kell 13:00-13:45 Helmi Kurriku auditooriumis (ERMi A-osas). Rohkem informatsiooni leiad SIIT.

Selleks, et olla kursis, mis ja millal EPA messil meie stendidel toimub, liitu ka meie Facebooki üritusega.

Kohtumiseni 11.-12. oktoobril Tartus EPA messil!


Messi lahtiolekuajad ja asukoht:

Kolmapäev, 11. oktoober kell 10-18

Neljapäev, 12. oktoober kell 10-17

Eesti Rahva Muuseum, Muuseumi tee 2, Tartu

Parkimis- ja lisainfo leiad EPA2023 koduleheküljelt

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.