Saage tuttavaks Linas Agro taimekaitsejuht - Hanna-Stiina Pettai!

2023 11 16

Saage tuttavaks Linas Agro taimekaitsejuht - Hanna-Stiina Pettai!

Meil on hea meel teada anda, et alates oktoobrist toimetab Hanna-Stiina tootejuhi ridades, võttes enda hallata taimekaitse tootegrupi. Hanna-Stiina alustas Linas Agros tööd rohkem kui kaks aastata tagasi, olles müügiesindaja Tartu-, Jõgeva- ja Põlvamaal. Tänaseks on noorest koolitarkustega tütarlapsest saanud Linas Agro meeskonna tugev liige, kes oma kogemuste ja teadmistega teeb silmad ette kõigile. Tema tahe õppida ja ammutada teadmisi on liikumapanev jõud nii temas endas, kui ka hea eeskuju tiimiliikmetele. Suur tänu, et oled #usaldusväärne #kaasav ja #suunanäitaja, avades nii U.K.S-e enda unistustele lähemale. 

1. Milline on sinu erialane haridus?
Bakalaureuse -ja magistrikraad põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise erialal
 
2. Milline oli sinu peamine eesmärk ja motivatsioon, kui alustasid oma karjääri Linas Agro OÜ’s?
Minu peamine eesmärk oli arendada enda teadmisi nii agronoomiliselt kui ka areneda inimesena Linas Agro OÜ-s. Olen väga tänulik, et alustava noore tudengina mulle selline võimalus anti. Peale bakalaureuseõpinguid oli Linas Agros müügiesindajana alustamine ideaalne võimalus alustada karjääri põllumajandusvaldkonnas.
 
3. Milline oli sinu karjääri jooksul kõige olulisem õppetund, mis on sind tootegrupijuhiks saades kõige rohkem aidanud?
Iga hooaeg on erimoodi, erinevad väljakutsed seotud ilmastiku ja maailmas toimuvaga. Kohanemine erinevate tingimustega ning suhtlemisoskuse arendamine klientidega. Kindlasti on minu teadmistele kaasa aidanud agronoomiline majandamine kodutalus, kus isa on andnud mulle võimaluse planeerida agronoomilised lahendused ning tootevalikud.
 
4. Kuidas kirjeldaksid oma senise karjääri kõige suuremat saavutust?
 Teadmised põllult ja usaldusväärse kliendibaasi loomine. Pidev eneseareng läbi koolituste ja klientidelt teadmiste ammutamine. Ja nüüd siis alustamine tootejuhina.
 
5. Mis on sinu visioon ja eesmärk tootegrupijuhina ning kuidas plaanid neid ellu viia?
Eesmärgiks on pakkuda Linas Agro valikust parimad lahendused põllumeestele, olles tugevalt konkurentsis turusituatsioonidega.
 
6. Mis on sinu hobid?
Hobideks on tennise mängimine ja reisimine. Vabal ajal meeldib aega veeta koos perekonna ja sõpradega.
 
7. Miks oled valinud tööalasteks väljakutseteks just põllumajanduse sektori?

Põllumajanduses alustamiseks andis kindlasti lükke kodutalu olemasolu. Peale gümnaasiumit tuli teha valik ning sellest lähtuvalt oli soov saada professionaalseks põllumajanduse erialal. Teades kui huvitav ja väljakutsete rohke see valdkond on, siis ei ole ma seda valikut kahetsenud.

Mida on kolleegid Hanna-Stiina kohta öelnud:

  • Hanna-Stiina pühendumus ja soov areneda on loonud talle põnevad võimalused Linas Agros. Ülikooli õpingute kõrvalt asus ta piirkondliku esindajana esimesi kogemusi omandama ning tänaseks astub ta kindlal sammul taimekaitse tootejuhina meie ridades. 
  • Hanna-stiina on lõputu positiivsusega taimekaitse tootejuht, kes paistab silma oma tarkuse, kogemuse ja nutikusega.
  • Hanna-Stiina on sõbralik ja rõõmsameelne kolleeg. Aitab operatiivselt leida vajalikke lahendusi kiirel taimekaitse tööde hooajal ning teeb koostööd meeskonnaga uue hooaja planeerimisel.

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.