ZM-GROW

Mudel:
Toodet müüakse ainult füüsilistes müügipunktides. Kauba tellimiseks pöörduge tootejuhi poole
Kas teil on küsimusi?

Kirjeldus

ZM-GROW sisaldab taimedele kõige olulisemaid mikroelemente (Mn, Zn) ja makroelementi väävlit (S), mis on seotud kõige olulisemate kasvuprotsessidega. See elementide kombinatsioon soodustab taimede fotosünteesi intensiivsust, tõhusamat lämmastiku omastamist, taimede intensiivsemat kasvu ning suurema ja kõrgema kvaliteediga saagi moodustumist. ZM-GROW väetises sisalduvad elemendid esinevad sulfaatide kujul ning seetõttu satuvad need kiiresti taimedesse. Aktiveerivad kohe taimede biokeemilised reaktsioonid, mis tagavad taimede intensiivse kasvu, nende vastupidavuse ebasoodsatele kasvutingimustele ja aitavad realiseeruda taimede bioloogilisel potentsiaalil. 

Vedel MANGAANI (Mn, sulfaat), TSINKI (Zn, sulfaat) ja VÄÄVLI (S, sulfaat) sisaldusega väetis, mis on mõeldud erinevate taimede väetamiseks lehtede kaudu. Kõrge kvaliteediga eriti tõhusalt omastatav väetis mikroelementidega, mis on mõeldud teravilja, rapsi, maisi, herneste, ubade, kartulite, niitude ja karjamaade väetamiseks. Kaitseb taimi mikroelementide puuduse eest, tagab suurema ja kõrgema kvaliteediga saagi.

Kõige olulisemate mikroelementidega väetis teraviljale, rapsile ja muudele taimedele. Registreeritud kasutamiseks mahepõllumajandusettevõtetes

Koostis
Mangaani üldsisaldus (Mn) 4.9% 67.2 g/l
Tsingi üldsisaldus (Zn) 5.3% 71.6 g/l
Väävli üldsisaldus (S) 6.5% 88.5 g/l

Tihedus:

1.36

Soovitused kasutamiseks:

Üldine kasutusmäär on 1-3 l/ha, maksimaalne kontsentratsioon on 1%.
Teravili: esimene pritsimine - alates teise lehe kasvufaasist kuni võrsumiseni, teine pritsimine – kõrsumise ajal, kasutusmäär on 1 l/ha. Vajadusel korrake pritsimist 2-3 nädala pärast (kui on märkimisväärne mikroelementide puudus).
Raps: esimene pritsimine 4–6-nda lehe kasvufaasis, teine pritsimine – varre pikenemise kasvufaasis, kasutusmäär on 1-2 l/ha.
Mais: esimene pritsimine 4–8-nda lehe kasvufaasis, kasutusmäär on kuni 2 l/ha. Hernes, uba: üks pritsimine alates 5 cm kõrgusest kuni õitsemise alguse kasvufaasini, kasutusmäär on 1-2 l/ha.
Kartul: esimene pritsimine - 2-3 nädalat pärast taimede idanemist, teine pritsimine – mugulate aktiivses kasvufaasis. Kasutusmäär on 1-2 l/ha.
Heinamaad, karjamaad: esimene pritsimine - kevade regeneratsiooni alguses. Hiljem korratakse pritsimist iga kord regeneratsiooni alguses pärast niitmist või pärast karjatamist. Võib segada enamuse taimekaitsevahenditega (enne segamist on soovitatav proovida väikeste kogustega).

 

 

 

Kokkusobivad tooted
Võtke meiega ühendust

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.