Clamox

Clamox

Mudel:
Toodet müüakse ainult füüsilistes müügipunktides. Kauba tellimiseks pöörduge tootejuhi poole
Võtke ühendust meie müügiesindajatega

Kirjeldus

Süsteemne herbitsiid lühiealiste umbrohtude tõrjeks imasamoksi taluvatel Clearfield (CL) suvirapsi, talirapsi või suvirüpsi sortidel.

Toimeained:

metasakloor (375 g/l) ja imasamoks (17,5 g/l)

Preparaadi vorm:

suspensiooni kontsentraat (SC)

Toote kirjeldus:

Clamox on mõeldud kasutamiseks ainult CLEARFIELD® (CL) hübriidrapsil või CLEARFIELD® rüpsil, mis talub imasamoks’i. Clamox’i kasutamisel tava rapsil või rüpsil, mitte CLEARFIELD® rapsil või rüpsil, toimub kultuuri täielik hävimine. Clamox imendub nii juurte kui lehtede kaudu, kandudes edasi kogu taime. Efektiivseks umbrohutõrjeks juurte kaudu on vajalik mullaniiskus. Järelmõju võib väheneda pikale veninud kuivades tingimustes. Optimaalse efekti saavutamiseks peavad kultuur ja umbrohi olema pritsimise ajal heas kasvujõus. Optimaalne tulemus saavutatakse ühtlase, kamakatevaba, korralikult ettevalmistatud ja niiske pinnase pritsimisel. Pärast pritsimist ära tee mullaharimistöid. Sügaval idanenud umbrohtudele võib tõrje jääda ebapiisavaks. Clamox’it võib kasutada kõigil mullatüüpidel, v.a. väga kerged mullad (liivmuld), suure huumusesisaldusega või kivised mullad (kivid, rähatükid on mullakihis selgelt nähtavad).

Kulunorm/pritsimise aeg:

Clamox 1,5 – 2,0 l/ha CLEARFIELD® suvi- ja taliraps või rüps, kasvufaas 10-18 (idulehed ilmuvad maapinnale kuni lisandunud on 8. pärisleht).

Optimaalne pritsimise aeg:

kultuuri kasvufaas 12-16 (2. leht või lehepaar on umbes 1 cm pikkune kuni lisandunud on 6. pärisleht).

Tähtis on, et umbrohud oleksid tärganud. Tugeva umbrohtumuse ja hästi arenenud umbrohtude puhul vali suurem kulunorm. Clamox’i paagisegusse tuleb efektiivsuse parandamiseks alati lisada märgaja Dash. 

Toodet võivad osta ja kasutada ainult professionaalsed kasutajad.

Toode sisaldab ohtlikke aineid:

metasakloor ja imasamoks.

Põhjavee kaitsmiseks mitte kasutada seda või ükskõik millist muud vahendit, mis sisaldab metasakloori rohkem kui 750 g metasakloori hektari kohta samal põllul kolme aasta jooksul.

Võtke meiega ühendust

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.