Nuance 75 WG

Mudel:
Toodet müüakse ainult füüsilistes müügipunktides. Kauba tellimiseks pöörduge tootejuhi poole
Võtke ühendust meie müügiesindajatega

Kirjeldus

Herbitsiid kaheiduleheliste umbrohtude tärkamisjärgseks tõrjeks kevadel suvi-ja talinisus, suvi- ja taliodras, kaeras, talirukkis ja tritikales.

Toimeaine:
Metüültribenuroon 750 g/kg

Preparatiivne vorm:
Vees dispergeeruvad graanulid

Toimemehhanism:
Herbitsiid Nuance 75 WG sisaldab toimeainet metüültribenurooni. Toimeaine imendub varre ja vähesel määral juurte kaudu, tõrjudes paljusid kaheidulehelisi umbrohtusid suvi-ja talinisus, suvi- ja taliodras, kaeras, talirukkis ja tritikales. 

Kasutusala: 
Nuance 75 WG on kaheiduleheliste umbrohtude tärkamisjärgseks tõrjeks kevadel suvi-ja talinisus, suvi- ja taliodras, kaeras, talirukkis ja tritikales. Nuance 75 WG-ga pritsitakse kevadel suvi- ja talinisu, suvi- ja taliotra, kaera, talirukist ja tritikalet kultuuri 3. lehe faasis (kasvufaas 13). Hiliseim pritsimine enne lipulehe keelekese nähtavale ilmumist (kasvufaas 39). Parimaid tulemusi annab väikeste, aktiivses kasvueas umbrohtude pritsimine. Tundlike umbrohtude kasv peatub peaaegu koheselt pärast pritsimist ja sümptomid ilmnevad umbes 2 nädala jooksul pärast pritsimist. Oluline on umbrohtude hea kattuvus pritsimislahusega. Kuna suuremad umbrohud on sageli vähem tundlikud, on tähtis jälgida umbrohtude suurust pritsimise ajal. Nuance 75 WG sobib kasutamiseks kõikidel muldadel. Parim tulemus saadakse, kui umbrohi on aktiivses kasvuhoos.

Tõrjespekter:
Põldsinep, vesihein, verev iminõges, valge hanemalts, põld-lõosilm, harilik punand, karekõrvik, kesalill, kukemagun, harilik kirburohi, harilik hiirekõrv. 

Kulunormid erinevatele kultuuridele:
Suvinisu, suvioder, kaer: 10-15 g/ha
Talinisu, talioder, talirukis ja tritikale: 15 g/ha

Soovitame kasutada seguna:
Nuance 10-15 g/kg + Saracen 0.075-0.1 l/ha +kleepaine Nuance 75WG + Saracen segu
1. Segu tõrjub efektiivselt laia kaheiduleheliste umbrohtude spektrit teraviljades;
2. Efektiivne roomava madara vastu;
3. Võib pritsida alates + 5 C;

Võtke meiega ühendust

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.