Legacy Pro

Mudel:
Toodet müüakse ainult füüsilistes müügipunktides. Kauba tellimiseks pöörduge tootejuhi poole
Võtke ühendust meie müügiesindajatega

Kirjeldus

Legacy Pro on selektiivne kontaktne ja mulla kaudu toimiv herbitsiid ühe- ja kaheiduleheliste umbrohtude tõrjeks talinisul, -odral ja -tritikalel.

Toimeained:

diflufenikaan 40 g/l + pendimetaliin 300 g/l + kloortoluroon 250 g/l

Preparatiivne vorm:

suspensioonikontsentraat

Kasutusjuhend: 

Parimat ja kiireimat mõju umbrohtudele saavutatakse kasutades Legacy Pro’d enne või pärast nende idanemist, kui need on väikesed ja aktiivse kasvu faasis. Sõltuvalt kasvutingimustest hävivad taimekaitsevahendist mõjutatud umbrohud 2-4 nädalaga. Legacy Pro’l on kontaktne ja kestev mullas säiliv mõju, mis püsib soodsates kasvutingimustes kuni 8 nädalat. Pärast pritsimist seondub Legacy Pro mullaosakestega ja moodustab mulla pinnal kaitsva kile. Umbrohtude idanemisel tungivad need läbi herbitsiididega töödeldud mullakihist ja herbitsiid imendub võrsete ja juurte kaudu. Umbrohud, mis idanevad sügavamatest mullakihtidest, võivad olla 3 mõjutatud vähem, kuna nende juured moodustatakse herbitsiidiga töötlemata mullas. Parim toime saavutatakse siis, kui muld on tasane, mullatükkide ja taimejääkideta. 
Legacy Pro’ga pritsimisel siis, kui umbrohud on juba idanenud, imendub herbitsiid läbi lehtede. Väikesed, aktiivselt kasvavad umbrohud hävivad kõige paremini. Suuremad (3-4 lehega) umbrohud on samuti mõjutatud, kuid ei pruugi täielikult hävida. Kõrge õhuniiskus ja -temperatuur suurendavad mõju lehtede kaudu. Suuremad umbrohud on vähem herbitsiiditundlikud.

Legacy Pro tõhusus:

Väga tundlikud/ tundlikud umbrohud (>95%):

Harilik rukkikastehein (Apera spica venti) Murunurmikas (Poa annua) Põld-rebasesaba (Alopercurus moysuroides) Roomav madar (Galium aparine) Kesalilled (Matricaria spp.) Harilik punand (Lamium purpureum) Põldkannikesed (Viola spp.) Mailased (Veronica spp.) Kukemagun (Papaver rhoeas) Põld-litterhein (Thlaspi arvense) Vesihein (Stellaria media) Harilik hiirekõrv (Capsella bursa pastoris) Põld-lõosilm (Myosotis arvense) Raps (Brassica napus) Kurerehad (Geranium molle)

Keskmiselt tundlikud (85 – 95 %):

Rukkilill (Centaurea cyanus) Valge hanemalts (Chenopodium album)

Kasutussoovitused:

Talinisu, talioder, talitritikale

Kasutusaeg: 1-3 lehe faasis (BBCH 10-13)

Kulunorm: 2,0 l/ha Legacy Pro’d

Võtke meiega ühendust

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.