Fusilade Forte 150 EC

Mudel:
Toodet müüakse ainult füüsilistes müügipunktides. Kauba tellimiseks pöörduge tootejuhi poole
Võtke ühendust meie müügiesindajatega

Kirjeldus

Selektiivne süsteemse toimega herbitsiid isekülvanud teravilja, ühe- ja mitmeaastaste üheiduleheliste umbrohtude leviku piiramiseks. Esimesed sümptomid on näha nädal pärast pritsimist. Kasvupunktid muutuvad pruuniks ja hävinevad. Kolme kuni viie nädala jooksul hävineb umbrohi täielikult.

Tootja:
Nufarm

Toimeaine:
150 g/l P-butüülfluasifop

Preparaadi vorm:
Emulsioonikontsentraat

Kulunorm:
Tali- ja suviraps -  0.6-1,6l/ha
Põlduba ja hernes - 0.6 – 1,6 l/ha

Kasutusaeg:
Annus sõltub kultuurtaime ja tõrjutavate umbrohtude liigilisest koostisest ja umbrohtude arengustaadiumist. Umbrohul peab olema vähemalt 2 lehte ja hiljemalt võrsumise lõpus (BBCH 12-29).

Tõrjespekter:
Lühiealised kõrrelised umbrohud, põhiliselt sügisel tärkavad: 
Rebasesabad- Alopecurus spp., rukki-kastehein- Apera spica-venti, tuulekaer- Avena fatua, harilik kaer- Avena sativa, viljatu kaer- Avena sterilis, kaera liigid- Avena spp., kahar lusteBromus sterilis, teraviljad võõrkultuurina- oder, nisu, tritikale ja rukis. 

Lühiealised kõrrelised umbrohud, põhiliselt kevadel tärkavad:
Verev paelhirss- Digitaria sanguinalis, liiv-paelhirss- Digitaria ischaemum, paelhirsi liigidDigitaria spp., tähkjas kukehirss- Echinochloa crus-galli, harilik hirss- Panicum miliaceum, neegrihirss- Pennisetum glaucum, vesihaljas kukeleib- Setaria pumila, võõr-kukeleib- Setaria verticillata, roheline kukeleib- Setaria viridis, kukeleiva liigid- Setaria spp. 

Pikaealised kõrrelised umbrohud:
Üheaastane raihein- Lolium multiflorum, karjamaa-raihein- Lolium perenne, Lolium rigidum, raiheinad- Lolium sp. Pritsitakse kui umbrohtudel on vähemalt 2 lehte (kasvufaas 12) kuni võrsumise lõpuni (kasvufaas 29) ning kui enamik umbrohtudest on tärganud. Pritsimine tehakse ajal, kui umbrohud saab herbitsiidiga täielikult katta, s.t. enne kui kultuur on umbrohud katnud (kultuuri katvus vähem kui 50%). Madalamat kulunormi kasutatakse umbrohtude väiksema liigilise spektri korral.

Pakendi suurus:
5l

Võtke meiega ühendust

Linasagro.ee veebileht kasutab nelja põhilist tüüpi küpsiseid.

Sirvimise jätkamisel nõustute vajalike küpsistega. Samuti võite nõustuda teiste küpsiste kasutamisega.